2021 Çanta modelleri

- Advertisement -

Yeni bie seneye girer iken 2021 çanta modellerine göz atalım Sonuç olarak, tasarımcılar her zaman zamansız tasarımlara sahip en az birkaç el çanta ve cüzdan ortaya çıkarırlar, bu nedenle vintage esintili bozuk para cüzdan çantaları, timsah kabartmalı çantalar ve heybe tipi çantalar bu sene moda olacak gibi görünoyor .

Aynı zamanda, inovasyon yapmak hala önemlidir, çünkü bazen gerçekten aklımızda kalan çirkin tasarımlar ve  Vahşi geometrik çantalar ve sıkıca bağlanmış çantalar kullanmak zorunda degiliz.

bu da moda trendlerinin 2020 sonbaharında, ekstra tüylü kesme ve dramatik saçak da dahil olmak üzere çanta trendleri olarak ortaya çıkmasının nedenidir.

 1. Kalın Zincirli çantalar

Zincirler, ayakkabılar ve diğer aksesuarlarda çok önmli oldugu gibi çantalar üzerinde de güzel bir görünüşe sahip . Yüksek moda çantalara kaba ve endüstriyel bir dokunuş katarlar.

2021 Çanta modelleri 1

# 2. Saçaklı çanta

Saçak bir süslemenin sallanması ve sesi gibi düşünülebilir, günlük yaşamınıza neşe katabilir ve çantanızda olduğunda, kıyafetlerinizin bir parçası görünmesini saglar. Pistlerde saçak temasına uygun olarak, çok sayıda saçaklı çanta modelleri 2021 moda haftalrında görünmeye başladı.

2021 Çanta modelleri 2

3.  Torba çantalar

Tasarımcılar odaklarını giderek daha fazla sürdürülebilir tasarımlara kaydırırken, ortaya çıkan bir başka soru da modanın insanlara daha çevre dostu yaşam tarzları sürdürmelerine nasıl yardımcı olabileceği. Bunun bir yolu, özel bir çantayla her zaman yeniden kullanılabilir bir torba çanta modeleri olmştur!

2021 Çanta modelleri 3

# 4. Shearling Çantalar

Kürk, montlarda ve ceketlerde göründüğü gibi, aksesuarlarımıza rahat bir dokunuş katarak her türlü sonbahar 2021 çantasını shearling kaplandıgına şahit oluyor ve shearling çantalar sonbahar ve kışın gözdesi olacak gibi.

2021 Çanta modelleri 4

 5. Yumuşak ve Peluş Kapitone Çantalar

Normalde, kapitone deri lüks cüzdanlarda çok önemli olduğu için kapitone çantalardan bir trendmiş gibi bahsetmek doğru olmaz. Sonbahar / kış 2020-2021 çanta trendlerinin farkı, bu kez kapitone işlemenin, tıpkı pistlerde gördüğümüz battaniyeden ilham alan paltolar gibi ekstra pelüş ve yumuşak olması idi

2021 Çanta modelleri 5

# 6. Mikro Torbalar

Moda dünyası henüz çok küçük cüzdanlarla bitmedi, bu yüzden bu kadar çok mikro boyutlu 2020 sonbahar çantası vardı.

2021 Çanta modelleri 6

# 7. Vintage Bozuk Para Çantaları

Bu sezon pistlerde birkaç vintage dokunuş vardı ve tespit ettiğimiz çarpıcı vintage sonbahar 2020 çanta trendi, özellikle popüler debriyajlar olan vintage bozuk para cüzdanı tasarımıydı. Bu çantalar, aslında tepesinde öpücük tokası veya mıknatıs tokası bulunan küçük çantalar. 

2021 Çanta modelleri 7

# 8. Patchwork Çanta

Bu sezon birçok tasarımcı, eski koleksiyonlardaki kumaş artıklarını yeniden düzenleyerek koleksiyonlarının eko-ayak izini azaltmaya çalıştı. Sonuç? Çok renkli, el yapımı çekiciliğe sahip muhteşem patchwork çantalar.

# 9. Mükemmel uyum

Çantanızı ayakkabılarınızla eşleştirme günleri çoktan geride kaldı, ancak eşleştirme tamamen bitmiş değil. Sonbahar / Kış 2020 çanta trendleri için çantanızı kıyafetinizle eşleştirebilirsiniz! Pek çok model, aynı malzemeden yapılmış çantalarla podyumda yürüdü ve takımları gibi baskı yaptı.

# 10. Profesyonel Kılıflar

Genellikle taşıma çantalarını sıradan alışverişçiler olarak düşünürüz , ancak 2020 sonbahar / kış el çantası trendleri için, daha kalın malzemelerden üretilen profesyonel çantalar oldukça gösterişli oldu.

# 11. Uzun Tote

Uzatılmış bir çanta bir şekilde geleneksel kare olandan daha mı iyidir? Çok emin değiliz, ancak eşyalarınızı çantanızın derinliklerine gömmeyi seviyorsanız, bu 2020 sonbaharında en sevdiğiniz çanta trendlerinden biri olacak. Pistlerde hem alışveriş tarzı hem de çanta benzeri uzatılmış çanta seçenekleri gördük.

# 12. Büyük Boy Kavramalar

Büyük boyutlu bir kavrama en uygun çanta olmayabilir, ancak genel olarak yapılandırılmamış tasarımı nedeniyle kesinlikle belirli bir yumuşaklık taşır. Genellikle kolların altında taşınan bu kavramalar yastık gibi görünüyordu.

# 13. Eyer çantaları

Eyer çantası, atın eyerine tutturulacak çantalara dayanan yuvarlak tabanlı bir kanatlı torba türüdür. Sonuç olarak, genellikle biraz serseri bir çekiciliğe sahipler ve bu sezon için binicilik botlarıyla birlikte harika bir seçim olduklarını düşünüyoruz

# 14. Croc-Kabartmalı

Tehlikeli ama lüks – işte timsah kabartmalı çantaların (gerçek timsah derisi çantalardan bahsetmiyorum bile) akla getirdiği şey budur.

# 15. Geometrik Çantalar

Klasik bir çanta daha güvenli bir yatırım olsa da, karşı konulamaz avangart moda hisleri veren geometrik çantalar hakkında bir şeyler var. 2020-2021 sonbahar / kış çanta trendleri için, tasarımcılar dikkat çekici (rahat olmasa da) çantalar oluşturmak için şekil ile oynamanın her türlü heyecan verici yolunu buldula

2021 Çanta modelleri 8

# 16. Kutular

Bir kutu çok basit ve kullanışlı bir şekildir, ancak kutu şeklindeki çantalar her zaman biraz tuhaf görünür, belki de bir miktar vintage cazibesi ile.

# 17. Katı Kovalar

Bu noktada, tüm kova çanta tasarımları uzun süre moda kalacak gibi görünmeye başladı, bu nedenle yumuşak kovalar doğru olurken, sağlam kova çantalar benzersiz bir sonbahar 2020 çanta trendi olarak önümüze çıktı.

# 18. Parlak Çantalar

Sonbahar 2020 çanta trendleri, herhangi bir görünüme biraz parlaklık katmak için mücevherler ve boncuklarla kaplı bazı harika parti çantaları içeriyordu.

# 19. Güller geliyor

Sonbahar 2020 çantalarını süsleyen romantik bir çiçek dokunuşu vardı, bu yüzden biraz daha kadınsı ama yine de zarif ve olgun bir şey hedefliyorsanız, bunlardan birini düşünün.

# 20. Sarılı

Çantanızın vücudunuza iyi bir şekilde sabitlenmesini istediğiniz durumlar vardır, bu yüzden bir çapraz askılı kayış bile işe yaramaz, ellerinizin serbest kalmasına izin verirken, çantanın her yere zıplamasını engellemeyecektir. Tasarımcılar, 2020 sonbahar çantalarının vücuda sıkı ve sağlam kalması için farklı yollar denediler.

# 21. Kadife Çanta

Kadife , bu sezon, özellikle göz alıcı gece kıyafetleri için en önemli kumaşlardan biriydi. Bu lüks yumuşak malzeme, yumuşak akşam çantaları ve kavramalar için de mükemmel bir uyumdu.

22. Tüyler

Arka arkaya ikinci sezon için tüyler, 2020 sonbahar / kış pistlerinde en güzel çanta trendlerinden biri olmaya devam etti.

Altuzarra’da küçük, sağlam çantaların tepesinden tüyler patladı, hatta kullanılan modellerin kol altından taşınması nedeniyle tasarımlarını biraz bozdu. 

23. Serseri çantası

Sonbahar 2020 çanta trendleri, hobo çanta gibi zaman zaman taşımayı sevdiğimiz bazı tüm zamanların klasiklerini de içeriyor. Zarif ve ölçülü, bu, her modacının yatırım yapmayı düşünmesi gereken bir çanta stili

# 24. Bileklikler

Bilekli cüzdanlar, gündüzden geceye geçişi çok kolay olan en şirin ve zahmetsiz stillerden bazılarıdır. Tasarımcılar, parlak ve neşeli gündüz çantalarından abartılı parti seçeneklerine kadar sonbahar için pek çok şekilde stili yinelediler.

- Advertisement -

Yeni İçerikler

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz