Android İçin Reklamsız Spotify (Apk İndir )

- Advertisement -

Spotify eski ve yeni şarkılara rahatlıkla ulaşabileceğimiz bir müzik uygulaması. Günümüzde çok popüler olan bu uygulamanın bu kadar tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biri uygulamanın dinlediğiniz müziklere ve tarzlara göre sizin için öneriler yani ”haftalık keşif” hazırlaması. Bunun yanında arkadaşlarınızı takip edebilir ve çalma listeleri hazırlayabilirsiniz. Çalma listelerinizi herkese açık yapabilmenizin yanında sadece kendinize özel de yapabilirsiniz.

Spotify internetle kullanabileceğiniz bir uygulamadır ve reklamlara yer verir. İnternetiniz yokken de müzik dinlemek ve şarkılarınızın arasında reklam çıkmamasını istiyorsanız belli bir ücret karşılığında premium üyeliğe geçmeniz gerekir. Böylelikle kaydettiğiniz müzikleri internetiniz olmadan da rahatça dinleyebilirsiniz.

Premium üye olmak istemiyorsunuz fakat şarkılara kendinizi kaptırmışken araya giren reklamlardan da rahatsız oluyorsanız tam size göre bir uygulama var Spotify Dogfood. Bu uygulama sadece reklamlardan kurtulmanıza yardım edecektir yani internetiniz olmadan müzik dinlemenizi sağlamaz. Uygulama Google Play Store’da bulunmuyor, uygulamayı APK olarak indirmeniz gerekmekte. İndirmek isteyen kullanıcılar buradan indirebilir.

Android İçin Reklamsız Spotify (Apk İndir ) 1
Android İçin Reklamsız Spotify (Apk İndir )

Uygulama Nasıl Kurulur?

Uygulamayı indirmeden önce cihazınızda yüklü olan Spotify uygulamasını silmeniz gerekmekte. Spoitfy Dogfood’u indirip açtığınızda ”bu mevcut uygulamaya ait bir güncellemeyi yüklemek istiyor musunuz? Mevcut verileriniz kaybolacaktır. Herhangi bir özel erişim gerektirmez.” uyarısıyla karşılaşacaksınız bunu ”Yükle” diyerek onaylayın. Ardından uygulama yüklendikten sonra çeşitli oturum açma yöntemlerinden biriyle giriş yapabilirsiniz eğer kayıtlı hesabınız varsa onunla giriş yapmanız da mümkün.

Spotify Dogfood uygulamasını yükleyip reklamsız bir şekilde müzik dinlemek bu kadar kolay. Umarız size yardımcı olabilmişizdir. Yorumlarınızı ve isteklerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Teşekkür ederiz.

- Advertisement -

Yeni İçerikler

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz