CS GO WALL HACK Kodu (Özel Haritalar Atölye) (2012)

- Advertisement -
- Advertisement -

CS GO WALL HACK 2021 güncek kodu arayanlar doğru yere geldiler. Şimdi bilmeyen arkadaşlar için hem video yükledim hem de metin olarak anlatacağım. Öncelikle arkadaşlar bu bir hile değildir, kod yardımı ile CS GO özel haritalarda yani atölye kısmından girdiğimiz oyunlarda bu iki tane kod yazarak düşmanları ve diğer öğeleri; kutuları, bombaları, bidonları vs. görebiliyoruz.

Yalnızca kod yazıyoruz herhangi bir dosya indirmeniz gerek yoktur. Nasıl yapıldığını ve hangi kodları kullanmanız gerektiğini anlatacağım, zaten çok basit arkadaşlar. Eğlenmek amaçlı girdiğinizde bu kodu bilmeyen arkadaşlarınız baya bi trolleyebilirsiniz.

KODLAR 2021 GÜNCEL

Maç esnasında büyük ihtimalle sizin hile yaptığınızı anlayacaktır 🙂 Sizde ona bizim site adresimizi verirseniz oda bu konudan haberdar olsun. Hemen aşağıdan kısa WALL HACK videomuza göz atabilirsiniz, videonun altına da yorumlarınızı bekliyorum.

CS GO WALL HACK KODU

Tekrar belirteyim arkadaşlar, yalnızca atölyeden girdiğiniz maçlarda özel haritalarda çalışan bir koddur. Diğer oyunların hiç birinde çalışmaz, şimdi adım adım ne yapacağımız anlatalım.

1- Steam hesabımızı açıp CS GO’ ya girelim.

2- Ardından oyun bul kısmından “Atölye” sekmesini seçerek istediğiniz haritada oyunu açın.

3- Oyuna girdikten sonra ilk olarak “sv_cheats 1” şifresini girin.

4- Daha sonra “r_drawothermodels 2” şifresini girin. (Tırnaklar olmadan girin)

İşte bu kadar artık sizde özel oyunlarda WALL HACK kodu sayesinde rakiplerinizi ve bombalarını görebileceksiniz. Ayrıca şunu da belirteyim eğer WALL HACK kodu olarak kullandığımız kodu kapatmak istiyorsanız “r_drawothermodels 1” yazmanız yeterli olacaktır, bu şekilde duvar arkası görüşü kapatabilir ve normal oyuna moduna geçebilirsiniz.

Arkadaş trollemek için bire bir 🙂 Ayrıca bombaların ve düşmanların yanı sıra, bidon, kutu vs gibi nesneleri de görebiliyorsunuz. Bazen düşman gözükmüyor, küçük haraketlerle açı değişikliği yaparak çok rahat düşmanı görebilirsiniz.

Lütfen arkadaşlarınızı da Yeknot adresini ziyaret etmesini söyleyin, teşekkürler. Ayrıca arkadaşlar aşağıdan diğer CS GO konularımıza bakabilirsiniz. Örneğin CS GO rütrebeleri konumuza ve CS GO Komutları konumuza bakarak, oyundaki tüm kodlara ulaşabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, konu altından diğer konularımıza da göz atabilirsiniz ve yorum yazabilirsiniz.

Not: Konuda yer alan CS GO Wall Hack komutu yalnızca özel haritalarda çalışır, yani bu kodu yetkili olmadığınız online sunucularda kullanamazsınız. LAN maçlarında ve yetkili olduğunuz online sunucularda kullanabilirsiniz.

Eğer LAN maçlarında kullanacaksanız illa ki oyunu sizin kurmuş olmanız gerekmez, karşı tarafta kurmuş olsa siz yine de bu komutu çalıştırabilirsiniz. Çünkü bazı arkadaşlardan böyle sorular geldiğini görüyorum, diyorlar ki, oyunu ben değilde karşı taraftaki arkadaşım kurarsa bu komutu ve diğer komutları yalnızca o mu kullanabilir. Hayır arkadaşlar LAN maçlarında komut kullanımının oyunu kuran kişi ile alakası yoktur. Yani kim kurarsa kursun o oyundaki herkes istediği komutu kullanabilir.

Ancak online sunuculardan böyle değildir, eğer online sunucularda yetkili değilseniz, komutları kullanamazsınız. Bu kod daha çok eğitim amaçlı, rakibin analizini yapabilmek ve aimi daha da geliştirmek için kullanılabilir.

Tabi ki önce bir kaç arkadaşı trollemek şart 🙂 Daha her iki tarafta bu komutu kullanarak birbirlerini görerek, aimlerini ve oyun kabiliyetlerini geliştirebilirler. Eğer CS GO’ da kötüyüm diyorsanız yapmanız gereken oyunu daha bilinçli ve daha sık oynamanızdır.

Oynadıkça geliştiğinizi ve daha iyi oynadığınızı göreceksiniz, eğer 1 ay ara verip oyuna döndüyseniz ilk maçlarda ne kadar kötü olduğunuzu görebilirsiniz. Kısa süre içinde bu oyunda iyi oyuncu olamazsınız, sabır ve zaman gereklidir, buda benden size bir tavsiye olsun. Ayrıca takım kurmanız da size çok büyük avantaj sağlayacaktır.

- Advertisement -

Latest news

Google Hakkında Bilmediğiniz 14 Şaşırtıcı Gerçek

Google İnternet'in tanımı haline geldi. Kuruluşundan bu yana 20 yıldan fazla zaman geçti ve yine de dünyanın en büyük şirketlerinden biri ayrıca...

OnlyFans Nedir ?

2016 yılında hizmete açılan onlyfans Patreon benzer bir sosyal medya platformudur .Patreon İçerik yaratıcıları, içeriğine "hayran"lar olarak üye olan kullanıcılardan para kazanabilir . Patreon ve OnlyFans arasındaki temel fark, OnlyFans'in NSFW...

Instagram Kişi Önerileri Nasıl Kapatılır (2021)

Instagram Önerilen kullanıcılar, benzer içerik, sayfalar ve takip edecek kullanıcılar arayan kişiler için Instagram'ın kullanışlı bir özelliğidir. Ancak bazen, eski sevgilinizi, gıçık oldugunuz...

PUBG Gibi Oyunlar (2021)

PUBG Mobile, Dünya çapında en çok sevilen oyunlar arasında, yakın zamanda Hindistan Hükümeti , Çin bağlantısı nedeniyle ücretsiz battle royale oyununu yasaklamaya karar verdi . Hindistan'da hükümetin Çine ait 59...

İlginizi Çekebilir

Drift21 Sistem Gereksinimleri

Drift21 nekadar ram gerekir ? Drift21 sistemim kaldırırmı gibi soruların cevaplarını arayalım.önerilen özelliklere için en az ve 1080p'de yüksek grafik ayarına...

WhatsApp’ta Kalın, Eğik ve Üstü Çizili Yazı Yazma

Evet arkadaşlar son dönemlerin hatta ne son dönemi tüm mobil dönemlerin en etkin, en başarılı en en en uygulaması Whatsapp ile ilgili...

Android UnRoot Nasıl Yapılır ? (Kolay Yöntem)

Android işletim sistemine sahip cihazlar Root edilerek istediğiniz şeyi yapmanıza olanak sağlıyor. Ancak diyelim Root edilmiş bir cihaza sahipsiniz ve cihazın Root edilmiş olması size...

Steam hesap açamıyorum, hesap oluşturma isteğiniz başarısız oldu

Steam en çok kullanılan oyun platformu olarak karşımıza çıkıyor. Steam çok büyük ancak buna rağmen işlerini iyi götüren bir organizasyon, fakat bazen...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz