Epic Games bu hafta Metro: Last Light ücretsiz indir

- Advertisement -

Ücretsiz PC oyunları arıyorsanız, Epic Games Store’a düzenli olarak göz atmanızı öneririz. Bu hafta, bir çok ücretsiz ama en popüler olanları metro:last light diger ücretsiz oyunlar aşagıda yer alıyor.

Epic Games Store , özel oyunlara ve çeşitli satış tekliflerine ek olarak her hafta yeni ücretsiz PC oyunları da sunuyor . Epic games üzerinden indirdiginiz oyunları sonsuza kadar disklerinize saklayıp oynayabilirsiniz. Elinizi çabuk tutmanızı öneririm.

Mevcut ücretsiz oyunlar:

For The King bu hafta ücretis

For The King; strateji, sıra tabanlı savaş ve hayali unsurların zorlu bir karışımıdır. Prosedürel haritalar, görevler ve etkinlikler sayesinde her oyun benzersizdir. Fahrul’u tek oyunculu, yerel veya çevrimiçi eşli modda keşfedin.

Epic Games Mağazasında for the king indir

Oyunu 11 Şubat 2021 saat 17 : 00’ye kadar indirip sonsuza kadar oynayabilirsiniz.

Metro Last Light Redux ücretsiz

Yıl 2034 ve kıyamet sonrası Moskova’nın enkazının altında, insanlığın geri kalanı içten dışa ölümcül tehditlerle karşı karşıya. Moskova Metrosu’na binin, atmosferik bir dünya yaşayın ve insanlığın geri kalanının hayatta kalmasına yardımcı olun.

Epic Games Store’da Metro Last Light Redux

Oyunu 11 Şubat 2021 saat 17 : 00’ye kadar güvence altına alabilir ve sonsuza kadar saklayabilirsiniz .

  • Bu arada: Metro Last Light Redux, PS4 için de mevcuttur. Oyunu 11 Şubat 2021’e kadar 19,99 € yerine 3,99 € ‘ ya alabilirsiniz .

Ardından, retro görünümlü bir SciFi RPG’ye gider:

Halcyon 6 Starbase Commander ücretsiz

Temel bina, karmaşık taktik savaş, mürettebat yönetimi ve gelişen bir hikaye ile uzayda geçen retro bir strateji RPG’si. Halcyon 6: Lightspeed Edition, ödüllü bağımsız strateji RPG Halcyon 6’nın oldukça genişletilmiş bir versiyonudur.

Halcyon 6 Starbase Commander Epic Games Store’da

Bu oyunu 11-18 Şubat 2021 tarihleri ​​arasında indirebilirsiniz

- Advertisement -

Yeni İçerikler

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz