Google Duo İndir (Windows PC, İOS, Android APK)

- Advertisement -

Google Duo yalnızca görüntülü konuşma için tasarlanmış bir uygulamadır. Google Duo uygulamasını indirdikten sonra kayıt olmanıza gerek yoktur. Rehberinizdeki kişilerle kolayca görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

Adı üstünde bir Google uygulaması olan Duo yalnızca görüntülü konuşma için hazırlanmış oldukça özel ve kolay kullanıma sahip sağlam bir uygulamadır. Kayıt olmanıza gerek yoktur, telefon numaranızı girerek rehberinizdeki kişilerle görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

Google Duo Uygulamasının Özellikleri

  • Gelen görüntülü konuşmayı yanıtlamadan canlı ön izleme yapabilme.
  • Baştan uca şifreleme ile güvenli iletişim
  • Bağlantı türü fark etmeksizin yüksek görüntü kalitesi
  • Yalnızca görüntülü konuşma için üretilmiş olması
  • Kolay kurulum ve kullanım

Google Duo İndir (Android APK)

Android için Google Duo uygulamasını yukarıdaki bağlantı üzerinden indirip kolayca kurup kullanabilirsiniz. İndirdikten sonra tek yapmanız gereken uygulamaya telefon numaranızı girmeniz, ardından rehberinizde yer alan kişilerle görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Google Duo tamamen ücretsiz ve görüntülü konuşma konusunda kullanabileceğiniz en iyi uygulamadır.

Google Duo İndir (İOS)

İOS işletim sistemi için Google Duo uygulamasını yukarıdaki bağlantı üzerinden indirip kolayca kurup kullanabilirsiniz. Kayıt olmanıza gerek yoktur, indirdikten sonra tek yapmanız gereken uygulamaya telefon numaranızı girmeniz, ardından rehberinizde yer alan kişilerle görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Google Duo tamamen ücretsiz ve görüntülü konuşma konusunda kullanabileceğiniz en iyi uygulamadır.

Google Duo İndir (Windows PC)

Google tarafından yalnızca Android ve İOS işletim sistemleri için çıkarılan uygulamayı PC’de kullanmanız mümkündür. Bir emülatör yardımı ile Google Duo uygulamasını bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz. Size iki seçenek sunuyorlar. Biri Andy diğer ise BlueStacks, ikisinden birini kullanarak bu uygulamayı Windows işletim sisteminde çalıştırabilirsiniz. Bunun için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki linki tıklar iseniz web üzerinden google duo kullanabilirsiniz.

Google duo pc nizde chrome yüklü ise sag tarafta bulunuz noktalı sütun da yüklü geliyor.

Google Duo İndir (Windows PC, İOS, Android APK) 1
Google Duo İndir (Windows PC, İOS, Android APK) 2

Google Duo Nasıl Kullanılır?

İOS veya Android işletim sistemine sahip telefonunuza Google Duo uygulamasını indirdikten sonra telefon numaranızı giriyorsunuz. Ardından SMS doğrulamasını yapıyorsunuz ve uygulama böylece rehberinize erişiyor, sizde istediğinizi kişiyi seçerek görüntülü konuşma başlatabiliyorsunuz.

Uygulamanın ana ekranında yer alan “Video Görüşmesi” yazısına tıkladığınızda rehberinizdeki kişiler listeleniyor ve sizde istediğiniz kişiyi seçerek görüntülü konuşma yapabiliyorsunuz.

Ayarlar kısmına gelecek olacak, sizi görüntülü arayanları cevaplamadan önce onları canlı olarak izleyebiliyorsunuz. Yani arayan taraf sizi görmeden siz onu canlı olarak görüp ön izleme yapabiliyorsunuz. Tabi ki aynı şekilde siz aradığınız zaman karşı tarafta canlı ön izleme yapabiliyor. Bunu ayarlardan kapatabilirsiniz. Bir başka olayda numaranızı silmek, üç noktaya tıklayarak “telefon numarasının kaydını iptal et” seçeneği yardımı ile telefon numaranızı ekleyebilirsiniz.

Google Duo uygulaması ile alakalı aklıma gelen her şeyi anlattım. Eğer takıldığınız bir yer veya sormak istediğiniz bir şey yorum yazabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

- Advertisement -

Yeni İçerikler

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz