LOL Şifre Değiştirme – Resimli Anlatım

- Advertisement -

League of Legends oyunu iyice popüler oldu ve artık o yüzden bu oyundaki hesaplar çok değerli, o yüzden güvenlik çok önemli, sağlam bir şifreniz olması gerekiyor. Aşağıdaki adımları takip ederek şifrenizi değiştirebilirsiniz.

LOL Şifre Değiştirme – Resimli Anlatım

1. İlk olarak buraya tıklayın ve League of Legends ana sayfasına gidin. Sağ en üst tarafta yer alan “Giriş Yap” yazısına tıklayın ve hesabınıza girin.

LOL Şifre Değiştirme – Resimli Anlatım 1

2. Daha sonra karşınıza giriş ekranı gelecektir, kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınıza giriş yapın.

3. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede isminizin yazdığı yerin sağındaki çubuğa tıklayın ve “Ayarlar” sekmesine tıklayın.

LOL Şifre Değiştirme – Resimli Anlatım 2

4. Daha sonra aşağıdaki ekran gelecektir, buradan “Şifreni Değiştir” yazısına tıklayın.

LOL Şifre Değiştirme – Resimli Anlatım 3

5. Daha sonra son adım olan şifre değiştirme bölümüne geleceğiz. Buraya ilk boşluğa şuan da kullanmakta olduğunuz şifreyi girin, diğer iki kutuya ise yeni şifrenizi girin. Daha sonra “Gönder” butonuna basın, işlem tamamdır, artık LOL şifreniz değişmiştir.

LOL Şifre Değiştirme – Resimli Anlatım 4

Arkadaşlar, şifrenizi güçlü oluşturmanız önemlidir, bunun içinde şifreniz büyük küçük harf ve rakamlardan oluşmalıdır. Bu tür bir şifre daha güçlü olur ve bulunması zordur. Takıldığınız bir yer olursa bize yorum yazabilirsiniz, her türlü sorununuza yardımcı olmaya çalışırız.

- Advertisement -

Yeni İçerikler

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz