Netflix, 2020’nin en başarılı dizisini açıkladı

- Advertisement -

Netflix film ve dizilerin popülerligini,Tıklanma ve izlenme ile her yıl takipçilerine duyurur. Netflix yayın sağlayıcısı, şimdiye kadarki en başarılı 2020 serisi olduğunu duyurdu.

Netflix, yayın izleme pazarında şirket içi prodüksiyonlarda tartışmasız liderdir. Bununla birlikte, sağlayıcı, kendi ürettiği dizilerin ve filmlerin seyirciler tarafından ne kadar iyi veya kötü karşılandığını nadiren açıklar. Kullanıcı, yalnızca kendi ülkesi için hangi içeriğin şu anda çok fazla yayınlandığını “Özellikle Popüler” ve “En İyi 10” kategorileri aracılığıyla öğrenebilir. Ancak şimdi Netflix, 2020’de en popüler dizinin ne olduğunu şaşırtıcı bir şekilde duyurdu.

2020’nin en popüler Netflix dizisi yeni geliyor

2020, Corona’ya rağmen veya belki de bundan dolayı Netflix için güçlü bir yıldı. İyi kullanıcı sayılarına ek olarak, birçok yeni film ve dizi piyasaya çıktı. Virüs nedeniyle iptal edilen çekimler, muhtemelen 2021’de yokluklarını hissettircek. İkinci “Witcher” sezonu gibi mega yapımların başlama tarihleri ​​şimdiden ertelendi. Ancak 2020’de Netflix aboneleri, “Her Şeyi bitirmeyi Düşünüyorum“, “Öpüşme Kabini 2“, “Barbarlar” veya yeni bir “The Crown sezonu (Kasım ayından itibaren Netflix’te yayınlanacak) gibi büyük yenilikleri dört gözle bekleyebilirler.

Şimdi yayın devi, birçok yeni yapımdan hangisinin aslında en başarılı olduğunu sosyal kanallarında duyurdu. “American Horror Story” nin yaratıcılarından yeni dizi korku gizemi dizisi “Ratched” biraz şaşırttı beni…!

Yılın en iyi dizisi Ratched

Dizinin başlangıcından bu yana geçen dört hafta içinde 48 milyon kullanıcı, Netflix’in göz kırptığı gibi “Ratched” ı izledi veya “kız kardeşi Ratched ile randevu aldı”.

Popüler dizinin konusu budur

Netflix Original Series, korku türünün en ünlü kurgusal karakterlerinden birinin tarihini konu alıyor: “One Flew Over the Cuckoo’s Nest” romanından Sister Mildred Ratched. 1947’de hemşire (Sarah Paulson tarafından canlandırıldı) bir California akıl hastanesinde çalışmaya başlıyor. Hastaya çoğunlukla acımasız tedaviler uygulanıyor. Sister Ratched bu yöntemlere çok açık ve seri ilerledikçe savunmasız hastalar üzerindeki gücünden zevk alan soğuk kalpli bir tirana dönüşüyor. Eleştirmenler, diziyi büyük topluluğu ve tasvir edilen gaddarlıklarla tam bir tezat oluşturan renkli, bazen klinik 1940’ların görünümü nedeniyle övdü.

Materyal, film ve tiyatroda birçok kez üzerinde çalışıldı. En iyi bilineni, en iyi film dalında Oscar kazanan 1975 yapımı Michael Douglas filmidir. Mildred Ratched, rolüyle Oscar da alan Louise Fletcher tarafından canlandırılıyor.

- Advertisement -

Yeni İçerikler

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz