Netflix’de Dizi ve Filmleri Çevrimdışı İzleme

- Advertisement -

Çevrimiçi dizi ve film izleme platformu olan Netlflix’e yeni güncellemeler geldi. Bu sene içerisinde ülkemizde oldukça yaygınlaşan çevirmiçi dizi ve film izleme platformu olan Netflix yaptığı güncellemeler ile kullanıcı sayısını gün geçtikçe arttırmakta kararlı. Uygulamanın her platformda kullanılabilir olması en büyük avantajları arasında gözüksede dizi ve filmleri en iyi kalitelerde makul bir ücretlendirme ile sunması onu ülkemizde büyük çaplı bir kullanıcı sayısına kavuşturdu. Netflix hakkında bir bilginiz yok ise kısaca size şöyle tanımlayabiliriz: Çoğu dizi ve filmin bulunduğu hatta platformun kendi yapımını üstlendiği bir çok projeninde içinde yer aldığı bir platform diyerek tanımlayabiliriz. Tabii ki de bu hizmetin bir bedeli bulunmakta size sağlanan görüntü kalitesi ve ekran sayısına göre ücretlendirme artmakta ve aylık üyelik sistemi ile işlemektedir.

Netflix yaptığı son güncellemeler ile ülkemizde çevrimdışı izleme özelliğini aktifleştirmiş durumda. Peki üyeliğimizi aldık ve Netflix dünyasına adım attık peki biz bu film ve dizileri çevrimdışı nasıl izleriz diyorsanız direk anlatıma geçiyoruz. Önceden indirme yapmanız gerekmekte mantıken yaptığınız bu indirmeler ile seçtiğiniz dizi ve filmleri daha sonra telefonunuzdan veya tabletinizden çevrimdışıykende izleyebilirsiniz. Şuan çevrimdışı izleme özelliği tüm dizi ve fimlerde mevcut durumda değil.

Netflix’de Dizi ve Filmleri Nasıl Çevrimdışı İzleriz?

Öncelikle çevrimdışı izleme özelliğini kullanacağımız mobil cihazımızın android sürümü 5 veya üzeri olmak zorundadır. Daha sonra Netflix uygulamasını mobil cihazımıza indiriyoruz ve hesabımıza giriş yapıyoruz.

  • Hesabımıza giriş yaptıktan sonra soldaki menüden “Download” bölümüne geçiyoruz.
  • Bu bölümde karşımıza indirip daha sonradan çevrimdışı iken izleyebileceğimiz film ve diziler sıralanıyor.
  • Sıralanan bu dizi ve filmlerden istediğimiz filmi veya dizimizin herhangi bir bölümünü indirebiliyoruz.
  • Daha sonra indirme tamamlandıktan sonra internete bağlı olmasak bile bu indirmiş olduğumuz bölümleri veya filmi uygulamayı açarak izleyebiliyoruz.
  • Peki nereye iniyor bu içerikler? Menü kısmından hesabınıza tıklayıp “My Downloads” bölümüne girerek indirdiğimiz dizi veya filmleri görebiliyoruz.

Arkadaşlar Netflix’de internete bağlı değilken mobil cihazlarımızdan daha önce indirme usulü ile film ve dizileri izleyebiliriz. Anlatımda olduğu gibi işlem çok basit zaten siz uygulamayı indirip baktığınızda da rahatlıkla yapabilirsiniz. Eğer takıldığınız bir bölüm veya yer olursa yorum yapmaktan çekinmeyin size en kısa sürede elimizden gelen yardımı sağlayabilelim teşekkürler.

- Advertisement -

Yeni İçerikler

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz