OnlyFans Nedir ? Neden Kullanmalıyım (2021)

- Advertisement -

2016 yılında hizmete açılan bir çok ülkede popüler abonelik iş modeli onlyfans Patreon benzer bir sosyal medya platformuda diyebiliriz .Patreon İçerik yaratıcıları, içeriğine “hayran”lar olarak üye olan kullanıcılardan para kazanabilir . Patreon ve OnlyFans arasındaki temel fark, OnlyFans’in NSFW ve yetişkin içeriğine izin vermesidir .

Sizlerin de online platformlarda her hangi bir yeteneginiz var ise Onlyfans denemelisini.

Onlyfans da nasıl içerik paylaşılır ?


OnlyFans, yalnızca yetişkinlere yönelik içerikle ilgili değildir. Sağlık ve fitness ipuçları, dans eğiticileri, yaratıcı yazarlar, sanatçılar, müzisyenler, şefler ve daha fazlası gibi keşfedilecek çok çeşitli içerikler ekleyebilrisiniz bu tamamen sizin yeteneklerinize baglı.

Covid den dolayı işsizlik çogaldı , bir çok insan ekonomik kriz sınırında çevrimiçi bir gelir elde etmek için bir çok yola başvuruyorlar . Bununla ilgili olarak, New York Times, OnlyFans’in seks işçiliğini nasıl sonsuza kadar değiştirdiğiyle ilgili bir makale yazdı . OnlyFans, yetişkinlere uygun içerik üretmek için neredeyse hiçbir ön koşul olmaksızın bu tür çalışmaları daha erişilebilir hale getiriyor.

OnlyFans Güvenli mi?
Kişisel güvenlik
Hem kullanıcılar hem de içerik oluşturucular anonim (Gizli ) kalabilir. İçerik oluşturucular yüzlerini göstermekten kaçınabilirler, gerçek adlarını kullanamazlar

. Kişisel güvenliğiniz hakkında endişeleriniz varsa veya istediğiniz içeriği yapmak için baskı altındaysanız, yardım isteyin. site yönetimi sizinle irtibata geçip her türlü destegi saglıyor .

Onlyfans ödemeler nasıl yapılıyor ?
OnlyFans ile ilgili herhangi bir ödeme güvenli bir üçüncü şahıs aracılığıyla yapılır, bu nedenle kart bilgileriniz sitede saklanmayacaktır. Bir OnlyFans hesabından elde edilen herhangi bir kazanç, herhangi bir banka ekstresinde “Fenix ​​Internet LLC” olarak gösterilecektir.

Nasıl Üye Olunur?

OnlyFans’e Facebook, Gmail veya bir e-posta adresi ile kaydolabilirsiniz.

OnlyFans Nedir ? Neden Kullanmalıyım (2021) 1

İnsanlar OnlyFans ile Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Not: OnlyFans, herhangi bir kazançtan% 20’lik bir kesinti alır.

Bir OnlyFans içerik oluşturucunun geliri, ürettikleri içeriğin kalitesine ve miktarına bağlı olarak değişebilir . Bir içerik oluşturucu normal içerik üretiyorsa, kullanıcıların abone olması için daha fazla keşfette sizi gösterir. En çok kazananlardan bazıları yılda 100.000 dolar kazanıyor.

İçerik oluşturucular başlangıçta abonelik yoluyla para alırlar . Örneğin, her biri ayda en az 5 ABD doları ödeyen 100 aboneniz varsa, bu size 500 ABD doları verir. Eksi OnlyFans’ten% 20’lik kesinti yaparsanız 400 dolarınız olur .

Kullanıcılar, içerik oluşturuculardan belirli fotoğraflar, videolar veya komisyonlar (sanatçılar için) isteyebilir – daha sonra onlar sonunda bir isteği yerine getirmek isteyip istemediklerine karar verirler. Bu tür içerik genellikle daha fazla gelir sağlar.

Son olarak, içerik oluşturucular, içerik oluşturucu ve takipçi arasında doğrudan kişisel konuşmalara izin veren özel mesajlar için dahi ücret alabilirsiniz.

OnlyFans giderek takipçi kitlesini artıran yeni bir sosyal ag hem eglen hem para kazan geç kalmadan üye olun derim. 

- Advertisement -

Yeni İçerikler

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz