snapchat Hesap Silme (Resimli Anlatım)

- Advertisement -

snapchat bugünlerde çok popüler, ancak yine de çoktan bu uygulamadan da bıkmış ve bezmiş olanlar olabilir. Veya bir çok farklı sebeple Snapchat hesabını kapatmak, tamamen silmek isteyenler olabilir. İşte bu konuda Snapchat hesap silme & Snapchat hesap kapatma işleminin nasıl yapıldığını anlatacağım. Öncelikle şunu belirteyim arkadaşlar Snapchat hesap silme linki olarak vereceğim direk kolaylık olsun diye, ancak bu bağlantı Türkiye üzerinden engelli işte o yüzden bir VPN programı kullanmanız gerekiyor. Neyse daha detaylı bir şekilde adım adım anlatayım.

Snapchat hesap silmeyi videodan izleyebilirsiniz.

Snapchat Hesap Silme

1- Arkadaşlar Snapchat hesabınızı silmek için aşağıdaki adrese gidin ve hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesabınızı silebilirsiniz.

support.snapchat.com/delete-account

2- Ancak Türkiye için bu bağlantı engelli o yüzden bir VPN programı kullanmanız gerekiyor. İşte bunu çözmek için Hotspot Shield uygulamasını indirmemiz gerekiyor. Buraya tıklayarak öncelikle Hotspot Shield uygulamasını indirin. Daha sonra Hotspot Shield uygulamasını açın ve aktif hale getirin. Daha sonra sizi bir yere yönlendirecek, o gelen sayfada VPN profilinizi onaylayın işlem tamamdır. Daha sonra hesabınıza giriş yapın ve hesabınızı silin.

3- Eğer bilgisayar üzerinden bu bağlantıya giderek hesabınızı silmek istiyorsanız. Zenmate Chrome eklentisini indirip hesabınıza girerek hesabınızı silebilirsiniz.

Bu şekilde hem Android hem bilgisayar üzerinden Snapchat hesabınızı silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer takıldığınız bir yer olursa bize yorum yazarak cevabını alabilirsiniz. Ayrıca Snapchat destek kısmından bir çok alan Türkiye’ ye kapalı biliyorsunuz. Snapchat şifresini unutanlar için konumuzda mevcuttur. Aşağıdan diğer Snapchat konularına göz atabilirsiniz

- Advertisement -

Yeni İçerikler

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz