Snapchat Şifremi Unuttum, Snapchat Şifre Değiştirme

- Advertisement -

Snapchat bildiğiniz üzere son zamanlarda popüler olan bir sosyal mesajlaşma platformudur. Bildiğiniz gibi Snapchat uygulaması dahil olmak üzere bir çok uygulamayı kullanmak için e-posta adresimiz ile kayıt olup telefonumuzu onaylatarak üye olmamız gerekiyor. Tamam buraya kadar her şey güzel, ancak şifremizi unuttuk ve o da ne, Türkiye üzerinden destek kısmı çalışmıyor. Evet maalesef Türkiye’ de yaşayanlar uygulamayı açtıklarında Destek yani Support bölümünü göremiyorlar. Bunu çözmenin ve Snapchat şifresini değiştirmenin oldukça kolay bir yolu var şimdi sizlere ondan bahsedeceğim. Snapchat şifremi unuttum ve Snapchat şifre değiştirme işlemi nasıl yapılır öğrenmek için aşağıdaki kısmı dikkatlice okuyunuz.

Snapchat Şifremi Unuttum, Nasıl Değiştirebilirim ?

Öncelikle sorunumuz bildiğiniz gibi Türkiye üzerinden Snapchat uygulamasını kullananların destek bölümünü kullanamıyor olması. İşte bunu çözmek için Hotspot Shield uygulamasını indirmemiz gerekiyor. Buraya tıklayarak öncelikle Hotspot Shield uygulamasını indirin. Daha sonra Hotspot Shield uygulamasını açın ve aktif hale getirin. Daha sonra sizi bir yere yönlendirecek, o gelen sayfada VPN profilinizi onaylayın işlem tamamdır. Daha sonra Snapchat uygulamasını açın, “oturum aç, şifreni mi unuttum” kısmına tıklayın. Daha sonra göreceksiniz ki Destek kısmı açılıyor. Daha sonra oradan kolayca gerekeni yaparak şifrenizi sıfırlayabilir, değiştirebilirsiniz. Bir kaç bilgi de indirdiğimiz eklenti hakkında vereyim. Hotspot Shield uygulaması bir VPN uygulamasıdır. Bu uygulama kendi işinin en iyi uygulamasıdır ve ücretlidir. Yalnızca ilk hafta ücretsizdir, ilk haftadan sonra uygulamayı kullanmak için ücret ödemeniz gerekiyor. Burada anlattıklarım mobil için geçerliydi, birde bilgisayar üzerinden sıfırlamayı anlatayım.

Bilgisayar üzerinden sıfırlamak için Zenmate adlı eklentiyi yükleyin, ardından aktif hale getirin. Daha sonra Snapchat resmi sitesine girin ve Support kısmına tıklayın. Ardından karşınıza gelen sayfadan Snapchat şifrenizi değiştirebilirsiniz. Umarım açık ve anlaşılır bir anlatım olmuştur, kafasında soru işareti olan arkadaşlarımız yorum yazabilirler. Ayrıca aşağıdaki diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.

- Advertisement -

Yeni İçerikler

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz