Vysor indir.( Android telfonu pc kullanma )

- Advertisement -

Vysor, Android bir telefona sahip iseniz bunu bilgisayarınızda görüntülemenizi ve kontrol etmenizi sağlar. Uygulamaları kullanın, oyun oynayın, Android’inizi fare ve klavyenizle kontrol edin. Kısacası telefonunuz bir pc haline dönüştüren güzel bir uygulama.

Vysor nasıl indirebilirim ?

Vysor, Google Chrome eklentisi olarak chrome magzasında yer alıyor.bunun için aşagıdaki linkı tıklama yapınız.

  • İnternet tarayıcınızın Google Chrome olması gerekiyor.
  • Google Chrome sayfasını açınız. Ayarlar kısmından Eklentileri bulunuz.
  • Vysor eklentisini yükleyiniz.
  • Android Driver’ı bilgisayara kurunuz.
  • Telefon ile bilgisayarı USB ile bağlayınız.

Son olarak google play magaza üzerinden VYSOR uygulamasını indirip telefonunuza kurmanız gerekli. Uygulmayı linki tıklayarak indirebilirsiniz.

Bu işlemlerin ardından telefonunuzdaki Android sistemi bilgisayar üzerinden yönetebilirsiniz. VTelefon ekranı ile bilgisayar arasındaki bağlantı donmadan, kasılmadan ve kesintiye uğramadan gerçekleşiyor. Android ekranını kullanırken bilgisayarınız ile yönlendirmeler yapabilir, Mouse kullanabilir ve hatta klavyenizi kullanarak mesaj atabilirsiniz.

Not olarak eger uygulama ile baglantı gerçekleşmez ise Windows kullanıyorsanız, ADB driverlerını (sürücülerini) yüklemeniz gerekiyor. Bu linkten sürücüyü (driver) indirebilirsiniz (macOS kullanıcılarının bu sürücüyü yüklemesine gerek yok; bu adımı atlayarak, bir sonraki adımdan devam edebilirler). İndirme işlem bittikten sonra dosyayı çalıştırın ve yükleme yönergelerini takip ederek kurulumu tamamlayın.

Uygulamayı pc üzerine direkt kurmak için kendi sitesinden windows uygulamasını indirebilirsiniz.

- Advertisement -

Yeni İçerikler

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz