whatsapp’ta Bizi Engelleyen Kişiye Mesaj Atılır Mı?

- Advertisement -

whatsapp çok kullanılan mesajlaşma uygulaması şüphesiz WhatsApp’tır. WhatsApp’ta istediğimiz kişilerle rahatça mesajlaşır, fotoğraf, video paylaşır ve sesli veya görüntülü konuşma yapabiliriz. WhatsApp’ın bize sunduğu kolaylıklardan biri de bize mesaj atmasını istemediğimiz kişileri engelleyebilmemizdir. Bazen engellenen taraf biz oluruz ve karşımızdaki kişiye söylememiz gereken önemli ya da önemsiz şeyleri söyleyemeyiz. Bu yazımızda engellendiğimiz zaman bizi engelleyen kişiyle WhatsApp üzerinden iletişime geçmenin bir yolu var mıdır? Konusunu paylaşacağız.

Engellendiğimiz kişiye mesaj atabilmemiz için üçüncü bir arkadaşımızdan da yardım almamız gerekiyor. Bu arkadaşımız WhatsApp’ta sağ üstte bulunan üç noktalı kısıma basarak grup kur seçeneğine tıklamalı ve grubu kurmalıdır. Son olarak bu arkadaşınız yeni açacağı gruba sizi ve sizi engelleyen kişiyi de katılımcı olarak eklemelidir.

Böylelikle üçünüz aynı grupta olacaksınız ve gruba attığınız mesajlar sizi engelleyen kişiye de iletilecek ve engellendiğiniz arkadaşınız mesajlarınızı görecek. Arkadaşınız gruptan çıkmadığı sürece gruba yolladığınız mesajlar ona iletilecektir.

Sizi engelleyen kişiye ulaşmanız bu kadar basit. Tek yapmanız gereken bir arkadaşınızdan size yardımcı olmasını istemek. Eğer arkadaşınız bu isteğinizi kabul eder ve sizi engelleyen kişi de size bir şans verip gruptan ayrılmazsa kendinizi açıklayabilirsiniz.

WhatsApp’ta bizi engelleyen kişiye nasıl mesaj atarız konumuz bu kadardı. Umarız size yardımcı olabilmişizdir. Yorumlarınızı ve isteklerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

WhatsApp’ta Bizi Engelleyen Kişiye Mesaj Atılır Mı?

Aşağıdaki videoyu da izleyebilirsiniz.

- Advertisement -

Yeni İçerikler

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz