WhatsApp’ta sizi engelleyen birine nasıl mesaj atılır (2021)

- Advertisement -

WhatsApp da engellenen birine nasıl mesaj atabilirim bir çok uygulama denedim hiç bir işe yaramadı.Yabancı webstelerinde gördügüm ve denedigim iki yöntemden bahsetmek istiyorum. Detyaları ile size yardımcı olacak iki yöntemi buldum! İPhone ve Android’inizi kullanarak sizi WhatsApp’ta engelleyen birine nasıl mesaj göndereceğinizi öğrenmek içina aşagı dogru okumaya devam edin.

Yöntem 1. Sizi WhatsApp’ta engelleyen birine mesaj göndermek için bir grup oluşturun

Bu yöntemin işe yaraması için siz ve sizi engelleyen kişi ortak bir arkadaşanızın olması gerek.Bu ortak kişiden siz ve mesaj göndermek istediğiniz kişi dahil olmak üzere yeni bir WhatsApp grubu oluşturmasını isteyin. Bunun için arkadaşınıza:

  1. İPhone’da WhatsApp Giriş ekranının sağ üst köşesindeki Oluştur simgesine dokunun .
  2. Yeni Grup’u seçin . (Android’de, sağ üstteki üç nokta simgesine dokunun ve Yeni Grup’u seçin .)
WhatsApp'ta sizi engelleyen birine nasıl mesaj atılır (2021) 1

Sizi ve sizi gruba engelleyen kişiyi ekleyin.

WhatsApp'ta sizi engelleyen birine nasıl mesaj atılır (2021) 2

Şimdi, gruba bir mesaj gönderdiğinizde, sizi engelleyen kişi onu görebilecek. Ayrıca, grubu oluşturan kişi, mesaj göndermek istediğiniz kişiyle size gizlilik sağlamak için gruptan ayrılabilir.

Elbette, diğer kişi sizinle konuşmak istemezse, gruptan ayrılabilir ve o zaman onlarla iletişim kuramazsınız.

Hemen kızmayın ama alternatif olarak, engellendikten sonra biriyle bağlantı kurmak için aşağıdaki ikinci yöntemi deneyin aşagıdaki yöntemi begenirsiniz.

Yöntem 2. WhatsApp hesabınızı silin ve yeniden etkinleştirin

WhatsApp hesabınızı silmeden önce ne anlama geldiğini anlamalısınız. Örneğin, bu adım sizi tüm WhatsApp gruplarınızdan kaldıracak ve hesabınızı yeniden etkinleştirdiğinizde tekrar eklenmeyi talep etmeniz gerekecek.( Kişilerinizi yedek almayı unutmayın )

  1. İPhone’unuzda WhatsApp’ı açın .
  2. Ekranın altındaki Ayarlar’a dokunun .
  3. Hesabı seçin ve ardından Hesabı Sil’e dokunun .
  4. Telefon numaranızı girin ve tekrar Hesabımı sil’e dokunun
WhatsApp'ta sizi engelleyen birine nasıl mesaj atılır (2021) 3

Şimdi, WhatsApp hesabınızı yeniden etkinleştirmek için iPhone’unuzda WhatsApp’ı açın ve ekrandaki talimatları izleyin.Andoroid için aynı işlemi yapınız.

Kurduktan sonra, sizi engelleyen herkese doğrudan mesaj gönderebilirsiniz. Hesabınızı sildiğiniz ve yeniden etkinleştirdiğiniz için artık blokeniz kalkmış olacak.

WhatsApp’ta sizi engelleyen biriyle mesajlaş gönderebilidiniz mi?

Bu kılavuz, ihtiyaç duyduğunuz kişiye ulaşmanıza yardımcı oldu mu? Elbette, onlara iMessage veya Instagram gibi kullanabilecekleri diğer uygulamalar aracılığıyla da mesaj gönderebilirsiniz.

İşler yolunda gitmese bile, pozitif kalmaya çalışın ve sizinle sohbet etmeyi sevenlere daha fazla odaklanın! Hazır oradayken  aşagıya bir yorum atabilirsiniz.

- Advertisement -

Yeni İçerikler

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz